KONST / Litografier / Färglitografier 14954283
nr 1495 4283
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 5 st. Oramade lösa blad, Stockholmsmotiv. E -81. Signerad, färglitografi, numrerad 11/23 + 4 st. 225-upplaga. Bladets mått: 45x58 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:52:35
10/10 08:26:38
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant